KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16958284
nr 1695 8284
Juan Baixas (f. 1942), Chile. Kust. Signerad. Olja på duk, 58x71 cm, yttermått inklusive ram: 72x84
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 april 2025
kl 18:17:15
21/4 15:26:07
21/4 15:28:51